Gwiezdne Wojny - Historie

Jak według Rotten Tomatoes „Solo” wypada na tle innych filmów z serii?

solo-a-star-wars-story-saga-rotten-tomatoes

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o pierwszych ocenach filmu Solo: A Star Wars Story w serwisach ratingowych. Dziś przedstawiamy Wam zestawienie drugiego spin-offu sagi Star Wars z innymi częściami kultowej serii filmów na podstawie procentów pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes.

Na tą chwilę film poświęcony postaci sławnego przemytnika zebrał 71% pozytywnych opinii i plasuje się na 8. miejscu w rankingu.

Oczywiście powyższe zestawienie nie jest zupełnie sprawiedliwe – jak sami widzicie, procenty wyliczane są przy różnych liczbach recenzji, poza tym z pewnością nie zawsze jest to ta sama grupa krytyków. Na pewno jednak jest do pewnego stopnia miarodajne i pokazuje, jak bardzo w stosunku do pozostałych części sagi Han Solo podoba się krytykom.

Solo trafi do polskich kin już 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.