Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich zainteresowany spin-offem osadzonym w czasach Starej Republiki

Ehrenreich_Old_Republic

Podczas gdy Disney i Lucasfilm coraz śmielej kierują się ku rozwojowi Odległej Galaktyki bez znaczącego wpływu rodziny Skywalkerów, pewna osoba już w tej chwili wie, jaki rodzaj filmów chciałaby zobaczyć w przyszłości.

Aktor wcielający się w młodego Hana Solo – Alden Ehrenreich – rozmawiał niedawno z CinemaBlend o Solo: A Star Wars Story. Wyjawił w trakcie dyskusji, że chciałby, aby tematem przyszłego spin-offu była era Starej Republiki, a konkretnie dokonania organizacji znanej pod nazwą Republic Scout Service:

„Kiedy dowiadywałem się więcej o Gwiezdnych Wojnach, odkryłem, że we wczesnych latach Republiki byli tzw. zwiadowcy. Ich zadaniem była eksploracja, byli w pewnym sensie osadnikami i pionierami. Wyruszali ku nieznanym planetom i dowiadywali się o nich jak najwięcej. Wydali mi się niezwykle interesującą częścią tego uniwersum.”

Poruszenie tematu Republic Scout Service dałoby filmowcom szansę na zagłębienie się w czasy Starej Republiki, ale niekoniecznie spełniałoby oczekiwania fanów, którzy w kontekście owej ery liczą na szersze spojrzenie.

Odkąd BioWare stworzyło pierwszą część gry Star Wars: Knights of the Old Republic, wokół wymyślonej przez studio ery narosło bardzo dużo materiału źródłowego, nad którym bez problemu można pracować, by stworzyć coś świeżego i jednocześnie ciekawego dla szerszego odbiorcy.

Czy jednak kiedykolwiek doczekamy się spin-offu osadzonego w czasach tak odległych od Oryginalnej Trylogii? Biorąc pod uwagę kierunek, w jakim zmierzają najnowsze dzieła ze stajni Lucasfilmu, taki film może nie powstać jeszcze przez długi czas, jeśli w ogóle kiedykolwiek miałby się pojawić.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.