Gwiezdne Wojny - Historie

Billy Dee Williams z uznaniem o Donaldzie Gloverze w roli Lando Calrissiana

Star-Wars-Billy-Dee-Williams-Lando-Donald-Glover-Solo

Podczas wywiadu dla portalu Comic Book Donald Glover, odtwórca roli młodszej wersji Lando Calrissiana w Solo: A Star Wars Story, pochwalił się dobrymi słowami, które przekazał mu Billy Dee Williams – aktor oryginalnie wcielający się w tę samą postać – i przyznał, jak ogromne mają one dla niego znaczenie.

„Napisał do mnie wiadomość. Powiedział: „Odwaliłeś kawał dobrej roboty.” To było wszystko, czego chciałem, wszystko, czego potrzebowałem. Te słowa sprawiły, że poczułem, że go nie zawiodłem. Stworzył taką ikoniczną postać w swoim pierwszym filmie, Imperium Kontratakuje, że zdecydowanie nie chciałem go zawieść.”

Już i tak powszechnie chwalony występ Glovera w drugim spin-offie sagi Gwiezdnych Wojen został doceniony także przez pierwszego odtwórcę roli kultowej postaci. Czy ktoś potrzebuje lepszej rekomendacji?

Warto też wspomnieć, że sam film Williamsowi także przypadł do gustu, a przynajmniej tak kilka dni temu donosił jeden z dziennikarzy Comic Book:

https://twitter.com/woeisjoe/status/994966712301715456

Dla przypomnienia dodajmy, że Donalda Glovera u boku Aldena Ehrenreicha Hanie Solo będziemy mogli zobaczyć już za 3 dni!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.