Gwiezdne Wojny - Historie

Donald Glover o swoim przywiązaniu do postaci Lando Calrissiana

Solo_Lando_Sabak

W jednym z wywiadów udzielanych przy okazji premiery Solo: A Star Wars Story Donald Glover, wcielający się w drugim spin-offie w postać Lando Calrissiana, zdradził, jak ogromne znaczenie miała dla niego możliwość zagrania legendarnej postaci.

Aktor ujawnił, że od dziecka uwielbiał Calrissiana i że na przesłuchaniu do roli zrobił wszystko, co było w jego mocy, aby dostać rolę:

„Kiedy się dowiedziałem, że to robią, powiedziałem mojemu agentowi: „Jeśli robią cokolwiek z Lando, ja muszę być Lando.” Na przesłuchaniu starałem się, jakby to była jedyna rola na świecie, którą chciałem dostać i tak faktycznie było.

Myślę, że jak bardzo dużo siedmiolatków po prostu chciałem być Lando. Miałem zabawkę Dartha Vadera. A Darth Vader miał miecz świetlny, który wyłamałem i dałem Lando.”

Jak dobrze wiemy, Glover wywarł wrażenie nie tylko na osobach odpowiedzialnych za casting w czasie przesłuchania, bo po pierwszych seansach Hana Solo widzowie wyliczają jego występ jako jeden z najjaśniejszych punktów filmu.

W Polsce wyczyny młodego aktora w roli Lando Calrissiana będziemy mogli zobaczyć na własne oczy już 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.