Gwiezdne Wojny - Historie

Enfys Nest szarżuje w nowym spocie „Hana Solo”

EnfysNestTrailer

Choć premiera Hana Solo jest już praktycznie za rogiem, machina marketingowa filmu nie zwalnia tempa i wciąż dostarcza nam nowych materiałów promocyjnych. W ostatnich dniach pojawiło się kilka ciekawych nagrań wideo, w tym spot telewizyjny, w którym Enfys Nest szarżuje na dachu pociągu znanego nam już z poprzednich trailerów.

Wspomnianą reklamę znajdziecie poniżej:

To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż serwis Entertainment Tonight przeprowadził wywiad z reżyserem SoloRonem Howardem – który opowiedział o tym, dlaczego wcześniej nie był zbyt chętny, by nakręcić film w świecie Star Wars oraz co skłoniło go, żeby ostatecznie przejąc stery Hana Solo. Howard zdradził również, jakie widzi możliwości względem ewentualnej kontynuacji przygód młodego przemytnika:

W ramach przyjemnego bonusu możecie także obejrzeć krótki, zabarwiony humorystycznie klip, skupiający się na ukazaniu niepowtarzalnego stylu Lando Calrissiana:

Premiera Solo: A Star Wars Story już za dwa dni, czyli 25 maja!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.