Gwiezdne Wojny - Historie

Istnieje trailer „Solo” w wersji zmontowanej przez Phila Lorda i Chrisa Millera

Solo_Han_Chewie

Rok przed terminem, na który zaplanowana była premiera Solo: A Star Wars Story, wytwórnia Lucasfilm zrezygnowała ze współpracy z reżyserami Philem Lordem i Chrisem Millerem. Przyczyną takiej decyzji były „odmienne wizje artystyczne”. Później pracę nad spin-offem kontynuował Ron Howard, którego dzieło już dzisiejszego wieczora będziemy mogli podziwiać na ekranach kin. Dzięki przeciekom dostarczonym przez serwis ScreenCrush dowiadujemy się, iż na dwa miesiące przed odejściem poprzednich reżyserów film był na tak zaawansowanym etapie prac, że gotowy był nawet jego trailer.

Podczas zeszłorocznego Star Wars Celebration mogliśmy zobaczyć pierwszą zajawkę Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi, jednakże ku zaskoczeniu fanów, nie otrzymaliśmy żadnych informacji dotyczących nadchodzącego Hana Solo, do którego premiery w tamtym momencie pozostał raptem rok. Okazuje się, że pierwotnie zaplanowano ujawnienie trailera właśnie podczas gwiezdnowojennej imprezy, ale w ostatniej chwili zrezygnowano z tego pomysłu i zupełnie wyrzucono z planu pierwszy zwiastun Solo. Przyczyny takiej decyzji były tożsame z powodami zwolnienia pierwotnych reżyserów – Lucasfilm nie był zadowolony z efektów pracy Lorda i Millera, a trailer był kwintesencją tego rozczarowania.

Jak pisze ScreenCrush:

Lucasfilm stworzył trailer Solo, składający się z fragmentów nakręconych przez Lorda i Millera, który miał być pokazany podczas Star Wars Celebration. Ostatecznie zdecydowali się go nie ujawniać. Wedle słów mojego źródła, trailer został wycięty z planu imprezy z dokładnie tych samych powodów, przez które dwa miesiące później Lord i Miller zostali zwolnieni – Lucasfilm nie był zadowolony.”

Jeśli wierzyć słowom informatora ScreenCrush, niezadowolenie wytwórni z pracy wykonywanej przez Millera i Lorda trwało co najmniej kilka miesięcy. W takim wypadku ciężko się dziwić, że ktoś na górze ostatecznie stracił cierpliwość.

Czy kiedykolwiek będziemy mieli okazję zobaczyć zwiastun filmu w wersji sprzed zmiany reżyserów? Jest to mało prawdopodobne, ale nigdy nie powinniśmy niczego zupełnie wykluczać.

Prapremiera filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie startuje już dziś, zaś jutro czeka nas właściwa premiera spin-offu!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Tak szczerze się nie dziwię że dostali kopa skoro ich film mimo jakichś tam nagród to trafia do kilku odbiorców. Reszta by ich spuściła klozecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.