Gwiezdne Wojny - Historie

James Mangold reżyserem spin-offu o Boba Fettcie!

boba-fett-10-things-you-need-to-know-about-boba-fett

Jak poinformował właśnie serwis The Hollywood ReporterJames Mangold zajmie się stworzeniem kolejnego spin-offu w świecie Gwiezdnych Wojen! Bohaterem filmu będzie legendarny łowca nagród – Boba Fett.

Mangold jest uznanym reżyserem, który ma na swoim koncie takie filmy, jak Spacer po linieVictor, syn DollyWolverine.

Tym samym nie potwierdziły się wcześniejsze plotki, jakoby to Simon Kinberg (znany m.in. z prac nad serią X-Men) reżyserował film o Fettcie.

Nie znamy jeszcze żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących spin-offu. Nie wiemy także, jak ta informacja ma się do niedawnych plotek o produkcji skupiającej się na postaci Obi-Wana Kenobiego – który z tych filmów trafi do kin jako pierwszy? Tak czy owak, ujawnienie, że w ogóle powstanie spin-off o słynnym łowcy samo w sobie jest dość elektryzującą informacją.

Już nie możemy się doczekać kolejnych wieści!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.