Gwiezdne Wojny - Historie

Donald Glover odnosi się do informacji o orientacji seksualnej Lando

solo-a-star-wars-story-lando-poster-cover

Po niedawnym ujawnieniu przez jednego ze scenarzystów Solo: A Star Wars Story, że postać Lando Calrissiana jest panseksualna, wokół tematu wybuchło wiele kontrowersji. Bo choć fakt ten nie zmienia absolutnie niczego w kwestii kultowej postaci, a tym bardziej nie powinien zmieniać podejścia fanów do niej, wiele osób mówi o takiej decyzji w negatywnym tonie. Do rewelacji postanowił odnieść się aktor wcielający się w Hanie Solo w młodszą wersję Lando – Donald Glover.

„Jak można nie być panseksualnym w kosmosie? Można uprawiać seks z tyloma stworzeniami. Nie sądzę, żeby to było takie dziwne. Tak, on przystawia się do każdego. Myślę, że kiedy się jest w kosmosie, to tak jakby drzwi się otworzyły. Są nie tylko faceci i dziewczyny – nie, jest wszystko. To wszystko drobnostka. Jesteś mężczyzną czy kobietą? A kogo to obchodzi? Baw się tam dobrze.”

Glover zdaje się dokładnie potwierdzać to, o czym już wspominaliśmy – koncepcja osoby, która nie widzi przeszkód, aby przespać się z kimkolwiek i czymkolwiek najzwyczajniej w świecie nawet bardzo dobrze pasuje do charakteru Calrissiana.

Jeśli natomiast podobne wieści wywołują u Was niezbyt przyjemne reakcje, możecie śmiało i spokojnie mimo wszystko przejść się do kina na drugi już spin-off sagi Gwiezdnych Wojen, bo w końcu i tak w żadnej z części serii seksualność postaci nie grała nigdy dużej roli i tak z całą pewnością jest także w wypadku Solo.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.