Filmy

Billy Dee Williams zaczął intensywne treningi – szykuje się rola w Epizodzie IX?

Billy_Dee_Williams_Lando

Billy Dee Williams odwiedził niedawno konwent MegaCon Orlando, a wizyta ta przyniosła pewne interesujące informacje dotyczące odtwórcy roli oryginalnego Lando Calrissiana.

Jak poinformował twitterowy profil MegaConu, aktor niedawno zmienił swoje nawyki żywieniowe i zaczął intensywne treningi pod okiem trenera:

„Ciekawy fakt o Billym Dee Williamsie: Billy niedawno obchodził swoje 81. urodziny. Trenuje 3 razy w tygodniu i stosuje zupełnie nową dietę.”

Czyżbyśmy mieli do czynienia z przygotowaniami do roli w IX Epizodzie? Jeśli tak, spełniłyby się ciche nadzieje wielu fanów słynnego szulera.

Nie można oczywiście wykluczyć, że powyższe rewelacje nie mają nic wspólnego z pracą aktorską, a są jedynie zmianą trybu życia. Byłby to jednak spory zbieg okoliczności, szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę, że za nieco ponad miesiąc zaczynają się zdjęcia do filmu J.J. Abramsa, a przygotowania do ról wyglądają zwykle dokładnie tak samo. Co więcej, bardzo podobny rygor zdrowotny przyjęli Mark Hamill i Carrie Fisher niedługo przed rozpoczęciem zdjęć do Przebudzenia Mocy.

Choć wieści o Williamsie budzą spore nadzieje na powrót Calrissiana, jak na razie potraktujcie je z pewną dozą ostrożności.

Premiera IX Epizodu sagi Star Wars zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.