Gwiezdne Wojny - Historie

Odtwórca roli Dartha Maula potwierdza prace nad spin-offem o Kenobim

Kenobi_Spinoff_Maul

Solo: A Star Wars Story króluje obecnie w kinach, ale nie oznacza to, że w tym samym czasie przestaje pracować cała machina produkcyjna Lucasfilmu. Z dość wiarygodnych źródeł wiemy już, że w produkcji jest spin-off o Boba Fettcie, a nieco wcześniej światło dzienne ujrzała informacja, iż prawdopodobnie wiosną przyszłego roku ruszą prace nad filmem o Obi-Wanie Kenobim. I to na temat powstawania drugiego z wymienionych tytułów dostaliśmy właśnie kolejne potwierdzenie.

Przyszło ono ze strony fana, który w miniony weekend spotkał aktora wcielającego się w rolę Dartha Maula – Raya Parka. Wedle słów autora twitterowego wpisu, Ray wyraźnie zasugerował, że film o Kenobim faktycznie jest w produkcji:

ray-park-obi-wan-kenobi-movie

„Ostatnią osobą, jaką spotkałem w ten weekend był Ray Park. Wspaniały facet! Porozmawiałem z nim na temat postaci Dartha Maula i o różnych przedsięwzięciach Lucasfilmu. Powiem tylko, że silnie zasugerował, iż film o Kenobim naprawdę powstanie, więc wszystkie te doniesienia PRAWDOPODOBNIE są prawdziwe.”

Poniżej znajdują się spoilery z Hana Solo, zaglądasz na własną odpowiedzialność!

Biorąc pod uwagę zaangażowanie Raya Parka w spin-off o Solo, można bezpiecznie założyć, że aktor faktycznie jest w posiadaniu wiedzy na temat innych produkcji ze świata Star Wars. Kto wie, być może Maul pojawi się również w filmie o Obi-Wanie?

Czas pokaże, czy powyższe doniesienia mają poparcie w faktach. Jak na razie traktujcie je z odrobiną dystansu.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.