Książki i komiksy

Znamy datę premiery oraz autora beletryzacji „Hana Solo”

Solo-cover

Wydawnictwo Del Rey ogłosiło dziś na swoim oficjalnym fanpage’u datę premiery oraz autora powieściowej adaptacji filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie. Jak dowiadujemy się z facebookowego posta, książka ukaże się na sklepowych półkach za Oceanem 4 września bieżącego roku, zaś jej autorką będzie Mur Lafferty.

Lafferty miała już do czynienia ze światem Star Wars, gdyż jest autorką krótkiego opowiadania Not for Nothing, będącego częścią zbioru From A Certain Point of View.

Beletryzacja Solo kontynuuje nową tradycję, którą zapoczątkowała książkowa adaptacja Ostatniego Jedi, trafiająca na sklepowe półki nie w okolicach premiery filmu, tak jak miało to miejsce do tej pory, ale kilka miesięcy później.

Solo: A Star Wars Story jest już puszczany na srebrnych ekranach w całej Polsce!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.