Gwiezdne Wojny - Historie

Anthony Ingruber startował w castingach do „Solo”

Harrison-Ford-Anthony-Ingruber

Do sieci trafiła kolejna porcja zakulisowych ciekawostek dotyczących Solo: A Star Wars Story – tym razem za sprawą tweetów współscenarzysty filmu, Jonathana Kasdana. Jon potwierdził między innymi, że w castingach do roli młodego Hana brał udział Anthony Ingruber.

To nazwisko powinno Wam się obić o uszy tu i ówdzie, gdyż 28-letni aktor zasłynął w sieci swoim youtube’owym filmikiem, w którym niemal perfekcyjnie naśladował styl mowy i zachowania Harrisona Forda jako Hana Solo. Później, dzięki temu samemu nagraniu wideo, Anthony otrzymał rolę w filmie zatytułowanym Wiek Adaline, w którym zagrał młodszą wersję postaci odgrywanej przez Forda.

Filmik Ingrubera znajdziecie poniżej:

Jak dowiadujemy się z tweeta Kasdana, Anthony’emu zamarzyła się także rola prawdziwego Hana, gdyż młody artysta wziął udział w castingach do Solo:

(Podarujemy sobie tłumaczenie słów rozmówczyni Jona i przetłumaczymy od razu wypowiedź scenarzysty).

„Anthony Ingruber BRAŁ udział w przesłuchaniu przed Chrisem i Philem, wraz z setkami utalentowanych aktorów. Anthony’emu poświęcono jednak dużo więcej uwagi ze względu na to, że słyszeliśmy o nim od fanów i podziwialiśmy jego pracę przy Adeline. Ostatecznie wygrał Alden i osobiście uwielbiam to, co zrobił z rolą.”

Zobaczenie Anthony’ego w roli młodego Hana z pewnością byłoby ciekawym doświadczeniem, ale po seansie Solo mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Alden Ehrenreich był równie dobrym (jeśli nie lepszym) wyborem i poradził sobie z rolą szmuglera bez większych zgrzytów.

A co Wy sądzicie o tym wyborze? Chcielibyście, aby to jednak Ingruber wcielił się w słynnego przemytnika, czy lepiej, że ostatecznie stanęło na Aldenie? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Trudno powiedzieć, jak by wyglądała rola Anthoniego, natomiast naśladowanie aktora a gra aktorska to dwie różne rzeczy.
    Natomiast przychylam się do opinii, że Alden świetnie odegrał Hana Solo jako postać, a nie zdublował Harrisona Forda i chyba o to właśnie chodziło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.