Gry

EA otwiera nowe studio, które skupi się na kolejnych tytułach Star Wars

EA_Motive_StarWars

Electronic Arts postanowiło nieco zainwestować w rozwój, a przy okazji w końcu na poważnie zabiera się za wykorzystywanie marki Star Wars, do której nabyło prawa od Disneya – wydawca otwiera nowe studio, mające sporą część swojej uwagi skupić na kolejnych produkcjach ze świata Gwiezdnych Wojen.

Nowe studio to tak naprawdę rozszerzenie istniejącego już EA Motive, odpowiadającego za stworzenie trybu kampanii fabularnej do Star Wars: Battlefront II. Znajdujący się w Kanadzie deweloper będzie posiadał od teraz dwa oddziały – jeden w Montrealu, a drugi w Vancouver.

Wieść o rozszerzeniu i ukierunkowaniu studia na Gwiezdne Wojny przyszła od scenarzysty Motive, Mitcha Dyera:

„To jest naprawdę wspaniałe. Motive oficjalnie rozszerza się do dwóch studiów!

Montreal i Vancouver zatrudniają do pracy przy Star Wars, Plants vs. Zombies i nowym IP.”

Szczegóły gwiezdnowojennego projektu nie są póki co znane, ale pojawią się plotki, iż może chodzić o produkcję AAA z otwartym światem i elementami sieciowymi (porównywaną w swoich opisach do gry Destiny).

W dniach 9-11 czerwca odbędzie się panel EA Play, na którym zaprezentowana będzie m.in. nowa zawartość związana ze Star Wars: Battlefront II. Niewykluczone, że wtedy również poznamy szczegóły na temat innych powstających tytułów ze świata Star Wars.

Jaką grę chcielibyście zobaczyć? Liczycie na jakiegoś RPG-a z otwartym światem? Dajcie znać w sekcji komentarzy!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.