Filmy

IX Epizod ma nowy roboczy tytuł

Star-Wars-episode-IX-kiedy-premiera

Wedle raportów dostarczonych kilka miesięcy temu przez portal Fantha Tracks, roboczy tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen miał brzmieć Black Diamond. Jak jednak ponownie informuje ten sam serwis, kryptonim filmu uległ zmianie.

Dzięki informacjom zebranym przez redaktorów Fanthy dowiadujemy się, że nowy roboczy tytuł filmu brzmi trIXie. Na pierwszy rzut oka określenie to mówi niewiele, ale doświadczenia związane z poprzednimi produkcjami od Lucasfilmu wskazują, że za każdą roboczą nazwą kryje się jakieś znaczenie.

Dobrym przykładem może być Red Cup, który był tytułem roboczym dla Solo: A Star Wars Story – stanowił odniesienie do plastikowych kubków imprezowych o nazwie Solo – lub Los Alamos, czyli miejsce narodzin bomby atomowej, będący kryptonimem Łotra 1, gdzie ukazano historię powstania pierwszej Gwiazdy Śmierci. Z kolei Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy produkowano pod tytułem AVCO, co stanowiło nawiązanie do miejsca, w którym reżyser J.J. Abrams po raz pierwszy zobaczył Nową Nadzieję.

Póki co nie wiemy, co dokładnie może oznaczać określenie trIXie. Jedyne, z czym nam się kojarzy, to międzynarodowa firma TRIXIE, tworząca i sprzedająca na całym świecie najróżniejszej maści produkty dla zwierząt domowych… Nie wydaje nam się jednak, by IX Epizod miał mieć coś wspólnego z kotami lub rybkami akwariowymi.

Premiera ostatniej części sagi zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.