FanmadeGwiezdne Wojny - Historie

Taika Waititi jako Boba Fett na grafice autorstwa Phila Noto

boba-fett-taika-waititi-fanart

Niedawno informowaliśmy Was o ujawnieniu pierwszych szczegółów dotyczących planowanego przez Lucasfilm spin-offu poświęconego postaci pewnego ikonicznego łowcy nagród z odległej galaktyki. Fani Gwiezdnych Wojen natychmiastowo rozpoczęli spekulacje, kto mógłby się wcielić w Bobę Fetta w filmie, za którego reżyserie odpowiedzialny ma być James Mangold, a jeden z kandydatów – Taika Waititi – doczekał się nawet rysunku, na którym ubrany jest w mandaloriańską zbroję.

Całkiem popularnego ostatnimi czasy aktora i reżysera jako młodszego z Fettów przedstawił Phil Noto, rysownik komiksowy pracujący obecnie dla Marvela, a jego pracę ukazał światu Tom Taylor – jego kolega po fachu i scenarzysta komiksów.

Podoba się Wam wizja artysty i pomysł na obsadzenie w roli Boby Fetta Viago z Co robimy w ukryciu i Korga z Thor: Ragnarok?

Imperium Kontratakuje Powrocie Jedi w łowcę nagród wcielił się Jeremy Bulloch, zaś w roli jego młodszej wersji (w Ataku Klonów) wystąpił Daniel Logan.

Wielu fanów wskazuje także, że jako Boby nie wyobrażają sobie nikogo innego poza Temuerą Morrisonem, który w II Epizodzie sagi wcielił się w genetycznego ojca Boby Fetta, Jango. Jeśli jednak będziemy mieli poznawać młodość najemnika, to aktor ten mógłby być problematycznym wyborem, gdyż skończył już 58 lat.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.