Wydarzenia

Zobaczcie trailer „Ralpha Demolki 2” z gwiezdnowojennym Easter Eggiem

Ralph_Demolka_2_Star_Wars

Jeśli jesteście fanami bajek Disneya, to prawdopodobnie nie musimy przedstawiać Wam Ralpha Demolki, gdyż pierwsza część owej animacji odbiła się swego czasu dość szerokim echem i podbiła serca zarówno młodych, jak i starszych odbiorców. Jeżeli jednak po raz pierwszy spotykacie się z tą produkcją, podpowiemy Wam tylko, że bajka opowiada o tytułowym Ralphie – antybohaterze pewnej gry wideo, który ma dość bycia „tym złym” i chce odmienić swój los.

Druga część animacji zabierze nas jeszcze dalej, gdyż Ralph i jego przyjaciółka, Vanellope, trafią do Internetu, gdzie spotka ich wiele niespodzianek, w tym spotkanie… ze szturmowcami Najwyższego Porządku! Jak ujawnia trailer, Gwiezdne Wojny nie będą jedynym nerdowskim Easter Eggiem, jaki pojawi się w bajce.

Wspomniany zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

https://youtu.be/q1l8sqtQy18

Premiera Ralpha Demolki 2 zaplanowana jest na 21 listopada 2018 roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.