Wydarzenia

Kelly Marie Tran wycofuje się z social mediów z powodu nękania przez „fanów” Star Wars

rose-tico-kelly

Kelly Marie Tran, wcielająca się rolę Rose Tico w Gwiezdnych Wojnach: Ostatnim Jedi, skasowała ostatnio wszystkie posty na swoim instagramowym profilu. Jak sugerują internetowe doniesienia, powodem takiej decyzji było ustawiczne nękanie aktorki przez „fanów” Star Wars, piszących na jej temat niewybredne komentarze, które niejednokrotnie sprowadzały się do grożenia śmiercią za zagranie w filmie (sic!), rasistowskich przytyków lub negatywnego oceniania urody artystki.

https://twitter.com/ejnoodles/status/1003441923317796869

https://twitter.com/caroldanvrs/status/1003885633075441664

Kelly to kolejna aktorka związana z Gwiezdnymi Wojnami, która wycofała się z mediów społecznościowych ze względu na nękanie przez nieumiejących odróżnić życia od fikcji osobników. Wcześniej zrobiła to także Daisy Ridley, która musiała nawet zwrócić się o pomoc do terapeuty, nie mogąc sobie poradzić z ciężarem pracy i negatywnym podejściem „fanów”.

Część „miłośników” Gwiezdnych Wojen znana jest okrutnego zachowania wobec aktorów, reżyserów i innych twórców. Czy takie postępowanie wynika z nieświadomości konsekwencji, czy też jest efektem zwykłego wyrachowania? Tego nie wiemy, ale przyczyny pewnych zdarzeń przestają być istotne, gdy rozchwiane emocjonalnie osoby, niepotrafiące uporać się ze swoimi negatywnymi odczuciami, przerzucają tę frustrację na innych.

Kelly Marie Tran nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia na temat odcięcia się od mediów społecznościowych i raczej nie powinniśmy tego oczekiwać.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.