GryGwiezdne Wojny - Historie

Trailer drugiego sezonu dodatków do „Star Wars: Battlefront II”! Znamy dokładną zawartość

Solo_Season_BattlefrontII

Oficjalny kanał EA Star Wars opublikował dziś zwiastun drugiego sezonu dodatków do Star Wars: Battlefront II! Znamy dzięki niemu dokładną zawartość DLC, które związane będzie z filmem Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie.

Jak możemy wywnioskować z materiału wideo, w grze pojawi się zupełnie nowa mapa, która osadzona zostanie w kopalniach na Kessel. Co więcej, otrzymamy nowe skórki dla Lando Calrissiana, Hana Solo i Chewbacci – wszystkie inspirowane spin-offem. Do gry zawita także najnowsza wersja Sokoła Millennium, jakiego znamy z filmu.

Pełny trailer znajdziecie poniżej:

Ze zwiastuna wynika jednocześnie, że niestety nie doczekamy się żadnych nowych aparycji dla żołnierzy ani świeżego uzbrojenia. Jest to tym dziwniejsze, że w Solo mogliśmy zobaczyć aż kilka nieznanych dotąd typów imperialnych żołdaków i sporo ciekawych blasterów.

Pozostaje mieć nadzieję, że trailer po prostu nie zdradza nam wszystkiego, gdyż Battlefront II zdecydowanie cierpi na braki w uzbrojeniu i skórkach, które gracze mogliby odblokowywać.

Dodatek zostanie udostępniony wszystkim graczom za darmo już 12 czerwca.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.