Gry

Gra „Jedi: Fallen Order” oraz nowe DLC do „Battlefront II” zapowiedziane na EA Play!

Grievous-Battlefront-2

EA Play już się rozpoczęło, a wraz z nim przyszła zapowiedź kolejnej gry ze świata Gwiezdnych Wojen oraz trzeciego sezonu dodatków do Star Wars: Battlefront II, który – tak jak przewidywano we wcześniejszych przeciekach – związany będzie z Wojnami Klonów! Szczegóły znajdziecie poniżej.

Najpierw zajmiemy się zapowiedzią nowej gry od Respawn Entertainment. Podczas panelu pojawił się członek ekipy odpowiedzialnej za tworzenie produkcji, dzięki któremu poznaliśmy jej tytuł – Star Wars Jedi: Fallen Order.

Jak wynika ze słów Vince’a Zampelli, Jedi: Fallen Order przedstawi wydarzenia dziejące się pomiędzy III a IV Epizodem sagi, zaś głównym bohaterem będzie… Tak, zgadliście, rycerz Jedi. Wiemy także, że gra ukaże się pod koniec przyszłego roku, ale nie określono dokładnego terminu. Nie dostaliśmy także żadnego teasera, co prawdopodobnie wynika ze stosunkowo wczesnego etapu prac i twórcy zwyczajnie nie mają jeszcze niczego, co mogliby pokazać.

Nie zabrakło również wzmianki o Star Wars: Battlefront II. Przedstawiciel ekipy z DICE opowiedział co nieco o planach na przyszłość i musimy przyznać, że prezentują się one całkiem obiecująco.

Przede wszystkim otrzymaliśmy zapowiedź długo wyczekiwanego trzeciego sezonu dodatków, który związany ma być z Wojnami Klonów. Na tę chwilę wiemy tylko, że dostaniemy wraz z nim mapę na planecie Geonosis oraz czterech nowych bohaterów:

  • Generała Grievousa,
  • Obi-Wana Kenobiego,
  • Hrabiego Dooku,
  • Anakina Skywalkera.

Grievous_Battlefront2

Poza wspomnianym dodatkiem deweloperzy planują wprowadzenie zupełnie nowego trybu, z opisów przypominającego Galaktyczny Podbój z oryginalnych Battlefrontów. Jeśli wierzyć słowom z panelu, będą to wieloetapowe bitwy na dużym, otwartym terenie, mające wiele celów misji oraz możliwość szturmowania okrętów flagowych wroga.

Jak Wam się podobają zapowiedziane nowości związane z grami w świecie Star Wars? Jesteście podekscytowani najbliższymi miesiącami? Nie wahajcie podzielić się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.