Filmy

Ram Bergman o trylogii współtworzonej z Rianem Johnsonem

ram_bergman_rian_johnson

Producent wykonawczy Gwiezdnych Wojen: Ostatniego JediRam Bergman – udzielił niedawno wywiadu izraelskiemu portalowi From The Grapevine, w trakcie którego opowiedział o tworzonej właśnie przez niego oraz reżysera Riana Johnsona samodzielnej trylogii osadzonej w świecie Star Wars.

Przetłumaczony fragment rozmowy, w którym Bergman przybliżył kilka ogólnych kwestii dotyczących produkcji, przedstawiamy Wam poniżej:

Geri Miller: Pracujesz nad trzema nowymi filmami z Gwiezdnych Wojen. Co możesz o nich powiedzieć?

Ram Bergman: To zupełnie nowa trylogia, którą stworzy scenarzysta i reżyser Rian Johnson, mój współpracownik. Spotkamy tam nieznane dotąd postaci. Właściwie wszystko będzie tam nowe.

Miller: Kiedy planujecie premierę pierwszej części?

Bergman: Nie mogę ci nic na ten temat powiedzieć, ponieważ jeszcze nie wiemy. Może za dwa lata, ale nie jest to nic pewnego, bo jesteśmy na wczesnym etapie prac.

Miller: Czy zastanawialiście się nad kręceniem waszej trylogii w Izraelu?

Bergman: Kto wie? Wszystko jest kwestią tego, jaka lokacja będzie nam akurat potrzebna do nagrywania. Ale byłoby mi naprawdę miło tam wrócić. Kręciłem tam Opowieść o miłości i mroku kilka lat temu. Chciałbym znów pracować z Izraelczykami i pojechać do Izraela. Byłem tam dwa tygodnie temu i odwiedziłem go też dwa razy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Moja mama, rodzina i przyjaciele tam mieszkają.

Wygląda na to, że jeszcze sporo wody upłynie w rzece, zanim będziemy mogli cieszyć się w kinach pierwszym filmem z trylogii Johnsona i Bergmana. Mimo wszystko ciekawie będzie zobaczyć Gwiezdne Wojny pozbawione znanych elementów oraz bohaterów.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.