Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard rzuca trochę światła na potencjalny los L3-37

L3-37_Trailer2

Wraz z ukazaniem młodszych wersji dobrze znanych z poprzednich filmów postaci spin-off Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie przedstawił też kilka nowych. Jedną z tych, które po raz pierwszy było nam dane oglądać na ekranach kin, jest droid Lando Calrissiana – L3-37 – i na temat jej losu po filmie w wywiadzie udzielonym magazynowi Empire wypowiedział się Ron Howard, reżyser filmu.

Uwaga, poniższy tekst może zdradzać niektóre wątki fabularne – jeśli nie byliście jeszcze w kinie, czujcie się ostrzeżeni!

Jak wiemy, L3 została poważnie uszkodzona i jej systemy nie mogły w tak ciężkim stanie kontynuować pracy. Jej pamięć została jednak wgrana do Sokoła Millennium. Część widzów uważała, że być może statek zachował jej osobowość, jednak Howard zaprzeczył podobnym rewelacjom. Nie zaprzeczył natomiast możliwości odbudowania droida w przyszłości:

„Czy istnieje możliwość, żeby Lando odbudował L3? Można mieć nadzieję. Może Sokół zachowa trochę tej super inteligencji i Lando być może kiedyś znajdzie jakiś sposób, aby odbudować L3.”

Sądzicie, że L3 uda się opuścić system najszybszej kupy złomu w galaktyce i przybrać ponownie materialną formę droida?

Solo: A Star Wars Story cały czas możecie obejrzeć w kinach w całej Polsce.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.