Filmy

Nowe przecieki na temat Epizodu IX – pojawią się Huttowie?

Huttowie

Do premiery IX Epizodu pozostało jeszcze półtora roku, co jednak nie przeszkadza w pojawianiu się w sieci coraz to nowszych przecieków na temat filmu. Najświeższe pochodzą od jednego z użytkowników Reddita, powołującego się na przyjaciela zatrudnionego w wytwórni Lucasfilm, a dotyczyć mają przestępczego kartelu Huttów.

Jak twierdzi forumowicz, w ostatniej części sagi pojawi się scena, podczas której Poe, Finn i Rose przybędą na negocjacje do przywódcy Huttów – Rotty – będącego jednocześnie potomkiem Jabby (kojarzyć go powinni fani animowanej pełnometrażówki Wojny Klonów). Z opisów sekwencji wynika, że trójka protagonistów będzie uczestniczyć w dużej uczcie, porównywanej pod względem estetyki do tej z Indiany Jonesa i Świątyni Zagłady.

Podczas rozmowy o ewentualnej współpracy Ruchu Oporu i Huttów bohaterowie mają spotkać starego znajomego – DJ’a. Z oczywistych względów Finn i Rose będą do niego wrogo nastawieni, ale Poe podejdzie do sprawy nieco chłodniej i potraktuje obecność kryminalisty jako nieprzyjemną konieczność. W pewnym momencie ucztę przerwą szturmowcy Najwyższego Porządku, którzy wtargną do środka i zmuszą całą czwórkę do salwowania się ucieczką.

Kolorytu całej sprawie dodają fakty znane z książki Star Wars: Więzy Krwi, dzięki której dowiedzieliśmy się już, że po śmierci Jabby w Powrocie Jedi kartel Huttów praktycznie przestał mieć znaczenie i stracił swoje wpływy. Czyżby syn legendarnego przywódcy miał uratować klan i ponownie poprowadzić go ku świetlanej przyszłości? Czas pokaże.

Póki co mamy do czynienia wyłącznie z niepotwierdzonymi plotkami, więc traktujcie je ze sporą dozą dystansu.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.