Gry

Wiemy, kiedy w „Battlefront II” pojawi się sezon Wojen Klonów

Clone Wars DLC Battlefront II

Kilka dni temu, podczas konferencji EA Play, dowiedzieliśmy się, że następnym dużym sezonem dodatków do gry Star Wars: Battlefront II będzie zawartość związana z Wojnami Klonów, dzięki której otrzymamy nową mapę na planecie Geonosis oraz czterech bohaterów – Generała Grievousa, Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Hrabiego Dooku. Za sprawą dzisiejszego odcinka programu The Star Wars Show poznaliśmy przybliżony czas publikacji wspomnianego DLC.

Jak informują nas prowadzący, 3 sezon wystartuje tej jesieni (w grę wchodzą zatem miesiące: wrzesień, październik i listopad). Oczywiście, tak jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszych sezonów, prawdopodobnie nie otrzymamy całej zawartości na raz, ale będzie ona rozdzielona na parę oddzielnych segmentów, udostępnianych graczom przez kilka tygodni.

Wideo z informacją możecie obejrzeć poniżej:

Wiemy już od pewnego czasu, że w lipcu do gry trafi patch wprowadzający nowy tryb Hero Starfighters – odmianę trybu Bohaterowie vs. Złoczyńcy, gdzie walczyć będziemy myśliwcami. Jeśli więc twórcy chcą zachować ciągłość w udostępnianiu świeżej zawartości, to dodatek związany z erą Prequeli powinien ukazać się na przełomie września i października.

Na ten moment pozostaje nam jedynie czekać i cieszyć się niewielkimi aktualizacjami, które będą pojawiały się w Battlefront II.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.