Seriale

Jim Rash opowiada o „Star Wars: Resistance”

Star-Wars-Resistance-Jim-Rash

Jeszcze w tym roku na małych ekranach zadebiutować ma kolejny serial animowany osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen – Star Wars: Resistance. O produkcji jednak jak dotąd prawie nic nie wiedzieliśmy, poza informacjami o tym, w jakiej stylistyce ma się utrzymywać i jej częściowej obsadzie. Teraz jednak wiemy już trochę więcej na temat nadchodzącego serialu, bo jeden z aktorów głosowych, Jim Rash, podczas wywiadu dla Entertainment Tonight powiedział co nieco o projekcie, w którym bierze udział.

Artysta znany między innymi ze swojej roli w Community przede wszystkim opisał swoją postać jako „stworzenie” i powiedział, że razem z bohaterem, któremu głosu użycza Bobby Moynihan zajmują się obszarem kontroli sprzętu. Porównał też duet dwójki protagonistów do Oscara i Felixa z The Odd Couple i ujawnił imię jednego z nich – Flex.

Pełny wywiad z Jimem Rashem przeprowadzony przez Ash Crossan obejrzeć możecie poniżej:

Pierwsze odcinki Star Wars: Resistance pojawią się już tej jesieni, a poza zupełnie nowymi postaciami zobaczymy także Poe Damerona i Kapitan Phasmę, którym głosów użyczą nie kto inny, a sami odtwórcy ról postaci w pełnometrażowych filmach – Oscar Isaac i Gwendoline Christie.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.