Seriale

Zdjęcia do aktorskiego serialu Jona Favreau mają się rozpocząć jeszcze w tym roku!

star-wars-jon-favreau-series

Jak już dobrze wiemy, powstaje pierwszy aktorski serial osadzony w świecie Star Wars, który ma trafić na platformę streamingową Disneya, a Jon Favreau jest jego scenarzystą i jednym z producentów. Nie wiemy natomiast, kiedy projekt ma być gotowy, ale światło dzienne ujrzała właśnie informacja o prawdopodobnym terminie rozpoczęcia produkcji.

Jak donosi portal Omega Underground, zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze tej jesieni lub zimy. Przypuszcza się, że serial zadebiutuje pod koniec przyszłego roku, razem z uruchomieniem disneyowskiej platformy streamingowej.

Akcja serialu Jona Favreau ma się rozgrywać trzy lata po wydarzeniach z Powrotu Jedi, a bohaterowie mają być zupełnie nowymi i nieznanymi dotąd fanom sagi Gwiezdnych Wojen postaciami. Mówi się, że produkcja ma być flagowym produktem nowej platformy streamingowej.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.