Gwiezdne Wojny - Historie

Pierwsze przecieki na temat wydania Blu-ray „Hana Solo”

solo-a-star-wars-story-amc-exclusive-week-1-poster

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie wciąż puszczany jest w kinach na całym świecie, a pierwsze przecieki na temat płytowego wydania filmu już pojawiają się w sieci. Choć nie poznaliśmy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących daty premiery, to możemy przyjrzeć się opakowaniu oraz kilku innym detalom.

Zdjęcie pudełka w wersji 4K Ultra HD SteelBook pojawiło się na stronie amerykańskiego sklepu Best Buy.

Grafika dostępna poniżej:

Solo_BluRay

Jak sami możecie zobaczyć, grafika Sokoła jest ucięta i dość nieestetyczna, co może sugerować, że nie jest to jeszcze finalny wzór.

Nie wiadomo, jak sprawa będzie miała się w Polsce, ale amerykańscy fani, którzy zamówią ekskluzywną edycję filmu w sklepie Target, otrzymają dodatkowo plakat i model najszybszej kupy złomu w galaktyce:

Solo_BluRay_Falcon

Jeśli chcecie obejrzeć więcej zdjęć modelu, odwiedźcie stronę sklepu.

Jak na razie nie mamy żadnych dodatkowych informacji w kwestii zawartości płyt i dodatków specjalnych. Na tak szczegółowe wieści trzeba będzie prawdopodobnie poczekać jeszcze kilka tygodni, gdy premiera edycji Blu-ray będzie znacznie bliżej.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.