Gwiezdne Wojny - HistorieSaga Star Wars

[Plotka] Trwają prace nad przynajmniej dziewięcioma filmami Star Wars i żaden z nich nie dotyczy Yody

star-wars-movies-yoda

Jeśli wierzyć słowom Toma Kane’a, aktora, którego głosem przemawiał Mistrz Yoda w Wojnach Klonów oraz kilka innych postaci w animowanym serialu, dwóch epizodach sagi i licznych grach z akcją w jej świecie, porażka finansowa Solo: A Star Wars Story zdaje się nie wpływać na plany Lucasfilmu ani tempo ich realizacji.

Jak donosi zajmujący się Gwiezdnymi Wojnami podcaster Aaron Goins, który na All-Star Comic Con miał okazję porozmawiać z aktorem głosowym, ten twierdzi, że trwają prace nad przynajmniej dziewięcioma pełnometrażowymi tytułami osadzonymi w świecie kultowej sagi i kilka z nich ma jeszcze zostać zapowiedzianych. Kane powiedział też, że żaden z nich nie będzie skupiał się na postaci Yody.

Nie wiemy, jakim sposobem Tom Kane mógłby znaleźć się w posiadaniu podobnych informacji, wobec czego nie możemy też stwierdzić, na ile są one wiarygodne. Z drugiej strony wiemy jednak, że plany wytwórni nie należą do skromnych, bo przecież z całą pewnością do kin trafi Epizod IX, zapowiedziana została osobna trylogia, za którą odpowiadają Rian Johnson Ram Bergman, przynajmniej dwa filmy dostarczyć mają nam twórcy Gry o Tron i cały czas docierają do nas nowe informacje dotyczące spin-offów poświęconych postaciom Boby Fetta i Obi-Wana Kenobiego. Swego czasu mówiło się też sporo o możliwości powstania sequeli Hana Solo, jednak w obliczu słabych wyników finansowych produkcji, nie wydaje się to aż tak prawdopodobne.

Najbliższą premierą spod skrzydeł Lucasfilmu będzie Epizod IX, za którego reżyserię odpowiada J.J. Abrams – także współscenarzysta filmu u boku Chrisa Terrio – i który trafi do kin już w grudniu przyszłego roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.