Filmy

Billy Dee Williams może wystąpić jako Lando Calrissian w Epizodzie IX

lando-calrissian-billy-dee-williams-episode-9

Na razie to cały czas tylko i wyłącznie plotki, ale trzeba przyznać, że właśnie z nich maluje się naprawdę ciekawy obraz – możliwe, że będzie nam dane zobaczyć w Epizodzie IX sagi Gwiezdnych Wojen postać Lando Calrissiana. Wcieliłby się w niego oczywiście Billy Dee Williams.

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o rozpoczęciu przez 81-letniego aktora intensywnych treningów i choć nie można było mieć pewności, czy nie podjął podobnych kroków ze względów zdrowotnych, podejrzewano, że może to mieć związek z rolą w kolejnym gwiezdnowojennym filmie. Jak donosi portal Fantha TracksBilly Dee Williams faktycznie w Epizodzie IX ma się pojawić, a oficjalnej informacji na ten temat należy spodziewać się całkiem niedługo, bo już w przyszłym miesiącu rozpoczynają się zdjęcia pod nadzorem J.J. Abramsa.

Na ten moment sugerujemy oczywiście podchodzić do powyższych pogłosek z odpowiednim dystansem, ale jeśli czekacie na powrót aktora oryginalnie wcielającego się w Lando do swojej roli, niewielki płomyk nadziei może już w Was śmielej płonąć.

Epizod IX kultowej sagi trafi do kin w grudniu przyszłego roku i do tego czasu z całą pewnością dowiemy się, czy Billy Dee Williams rzeczywiście w nim wystąpi. Obecnie w kinach zobaczyć możemy natomiast postać Lando Calrissiana w interpretacji innego aktora, Donalda Glovera, w filmie Solo: A Star Wars Story.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.