Gwiezdne Wojny - Historie

[Plotka] Szczegóły na temat daty rozpoczęcia zdjęć do filmu o Bobie Fettcie

Boba_Fett_Spinoff

Portal Omega Underground ujawnił w swoim nowym raporcie szczegóły odnoszące się do daty rozpoczęcia produkcji filmu o Bobie Fettcie, który rzekomo zostanie wyreżyserowany przez Jamesa Mangolda (Spacer po linie, Logan). Jak przystało na Gwiezdne Wojny, spin-off nagrywany ma być w Pinewood Studios w Wielkiej Brytanii. Jeśli jednak wierzyć aktualnym doniesieniom, zdjęcia nie zaczną się zbyt prędko.

Obecnie Mangold przygotowuje się do nakręcenia dla 20th Century Fox produkcji Ford v. Ferrari, opartej na słynnym wyścigu 24h Le Mans z 1966 roku, która będzie tworzona tego lata, z premierą zaplanowaną na przyszły rok. Omega Underground spekuluje, że film celuje w jesienną dystrybucję, co oznaczałoby, że Mangold będzie miał związane ręce aż do 2020 roku.

Ostatecznie wygląda na to, że prędzej powstanie spin-off skupiający się na Obi-Wanie Kenobim, którego reżyserią prawdopodobnie zajmie się Stephen Daldry.

Miejmy rzecz jasna w pamięci, że żaden z powyższych tytułów nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez Lucasfilm i opieramy się tutaj wyłącznie na informacjach przekazywanych przez The Hollywood Reporter oraz Omegę Underground – źródła wiarygodne, ale wciąż nieoficjalne.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.