Filmy

Rodzina Carrie Fisher nie zna zamiarów Lucasfilmu względem Lei w Epizodzie IX

Leia The Last Jedi

Po naprawdę ważnych rolach, jakie odegrali Han Solo i Luke Skywalker odpowiednio w Przebudzeniu Mocy Ostatnim Jedi, Leia miała mieć duży wpływ na Epizod IX. Jak jednak wiemy, wcielająca się w postać Carrie Fisher zmarła pod koniec 2016 roku, co z pewnością musiało skłonić filmowców do zmiany swoich planów w jakiś sposób. Okazuje się jednak, że tego sposobu nie zna nawet rodzina zmarłej aktorki.

W wywiadzie udzielonym Variety brat Carrie Fisher – Todd Fisher  przyznał, że nie ma pojęcia, co zamierza zrobić z postacią Lucasfilm i dodał, że liczy na to, iż mimo wszystko znajdzie się droga, aby postać grana przez jego siostrę nie zniknęła po prostu z uniwersum:

„Yoda wrócił w ostatnim filmie, więc dlaczego nie miałaby Carrie? W pierwszym filmie Obi-Wan mówi, że jeśli zginie, powróci potężniejszy niż kiedykolwiek. Myślę, że to coś, co mogłoby się stać z Carrie. Nigdy nie zniknie całkowicie.”

Nie do końca wiadomo, jak właściwie krewny aktorki wyobraża sobie powrót postaci – zaprzeczono już możliwości „przywrócenia Carrie Fisher do życia” za pomocą efektów komputerowych, a choć jakiś czas temu głośno było o potencjalnym zastąpieniu jej przez Meryl Streep na potrzeby kolejnego gwiezdnowojennego filmu, plotki nigdy nie odnalazły żadnego oficjalnego pokrycia.

Trzeba jednak przyznać, że po prostu niepojawienie się postaci przez wiele osób mogłoby zostać uznane za dyshonor dla legendarnej aktorki, która w Leię, niezwykle ważną w kulturze postać kobiecą, wcielała się od 1977 roku.

J.J. Abrams z całą pewnością jednak już coś wykombinował w tej kwestii – choć nikomu, nawet rodzinie zmarłej, jak na razie tego nie powie – bo już w przyszłym miesiącu ruszają zdjęcia do Epizodu IX sagi Gwiezdnych Wojen.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.