Gwiezdne Wojny - Historie

Lucasfilm odnosi się do plotek na temat przerwania prac nad niektórymi filmami

star-wars-obi-wan-ewan-mcgregor-obi-wan-kenobi

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy Was o plotce, wedle której Lucasfilm przerwał prace nad kolejnymi spin-offami ze świata Star Wars i odłożył ich produkcję na czas nieokreślony. Spowodowane miało to być kiepskimi wynikami finansowymi Hana Solo i generalnie wyboistym procesem produkcji dotychczasowych samodzielnych filmów. Dzięki programowi telewizyjnemu ABC News poznaliśmy stanowisko wytwórni, odnoszące się poniekąd do wcześniejszych przecieków.

Jak donosi Clayton Sandell z telewizji ABC, aktualnie trwają prace nad co najmniej kilkoma niezapowiedzianymi jeszcze projektami, co oznacza, że produkowana jest nie tylko trylogia Riana Johnsona i seria od twórców Gry o Tron, ale też zupełnie oddzielne filmy:

Lucasfilm powiedział ABC News, że w produkcji wciąż jest co najmniej kilka filmów Star Wars, które nie zostały dotąd oficjalnie zapowiedziane. Prace nad projektami idą naprzód, niezależnie od ogłoszonej już trylogii reżysera Ostatniego Jedi – Riana Johnsona – i serii filmów od twórców Gry o Tron, Davida Benioffa i D.B. Weissa.”

Słowa przedstawiciela Lucasfilmu niestety nie wyjaśniają plotek o anulowaniu spin-offów, ponieważ oświadczenie nie odnosi się bezpośrednio do tej kwestii. Choć w produkcji znajduje się w tej chwili kilka niezapowiedzianych jeszcze filmów, nie oznacza to wcale, że są to jakiekolwiek projekty z serii A Star Wars Story. Innymi słowy, spin-offy o Obi-Wanie i Bobie Fettcie mimo wszystko mogły zostać wstrzymane na rzecz tworzenia innych filmów. Oliwy do ognia dolewa fakt, że wytwórnia w żaden sposób nie zaprzeczyła – choćby ogólnikowo, bez zdradzania szczegółów – wcześniejszym doniesieniom.

Tradycyjnie musimy uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że sprawa w końcu się wyjaśni. Stuprocentowego potwierdzenia lub zaprzeczenia plotkom zapewne nie otrzymamy… No, chyba że Lucasfilm nagle zapowie film o Kenobim i wszyscy będziemy mogli odetchnąć z ulgą.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.