Gry

„Battlefront II” – niebawem mapa nadchodzącej zawartości, znamy aktorów głosowych Anakina i Obi-Wana?

Battlefront II Anakin Obi-Wan

Po niedawnym ujawnieniu nadchodzącej zawartości do Star Wars: Battlefront II związanej z erą Wojen Klonów, DICE postanowiło pójść za ciosem – manager ds. społeczności, Ben Walke, zdradził niedawno na Redditcie, że już w przyszłym tygodniu otrzymamy mapę przyszłej zawartości, mającej zawitać do gry w kolejnych aktualizacjach.

F8ORGE_Reddit

„Istnieje kilka różnych map zawartości.

Jest jedna, którą wypuścimy w przyszłym tygodniu. Będzie zawierała przyszłe aktualizacje gry oraz nadchodzące dodatki. (…)”

Jest to z pewnością dobra informacja dla fanów Battlefronta II, liczących na to, że w końcu otrzymamy dodatkową treść, na którą będzie można wydać zarobione kredyty. Osobiście mam nadzieję, że w końcu dostaniemy więcej uzbrojenia, którego brak jest szczególnie odczuwalny dla osób będących z grą od jej listopadowej premiery.

To jednak nie wszystkie ciekawe newsy! Ostatnio na Twitterze pojawiła się interesująca wymiana zdań pomiędzy przedstawicielem DICEDennisem Brännvallem – i aktorami głosowymi Anakina Skywalkera oraz Obi-Wana Kenobiego z serialu Gwiezdne Wojny: Wojny KlonówMattem Lanterem i Jamesem Arnoldem Taylorem:

James Arnold Taylor

Czy oznacza to, że wraz z dodaniem do gry Anakina i Obi-Wana usłyszymy ich głosy podkładane przez serialowych aktorów? Byłby to strzał w dziesiątkę, bo obaj panowie wykonali kawał świetnej roboty pracując nad animowaną serią i z pewnością sprawdziliby się lepiej niż losowe osoby, których głosy z niczym nie kojarzą się fanom.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na przyszły tydzień. Wtedy też przekonamy się, co czeka Star Wars: Battlefront II w najbliższych miesiącach.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.