Gwiezdne Wojny - Historie

Film o Obi-Wanie może nie trafić do kin, a bezpośrednio na platformę streamingową Disneya

obi-wan-kenobi-a-star-wars-story

W ostatnich dniach dość głośno zrobiło się o spin-offach sagi Star Wars, choć niestety nie w pozytywnym tonie – okazuje się, że nie wszystkie projekty Lucasfilmu mają przed sobą pewną przyszłość. Szczególnie powstanie filmu poświęconego postaci Obi-Wana Kenobiego zdaje się stać pod znakiem zapytania, a jak donosi The Playlist, nawet jeśli w ogóle powstanie, niekoniecznie musi trafić na ekrany kin.

Zdaniem źródła serwisu spin-off o Kenobim mógłby trafić bezpośrednio na platformę streamingową Disneya, która do tego czasu zaczęłaby już funkcjonować. Jak jednak dodaje autor tekstu na The Playlist, informacja wydaje się być wątpliwa. Najpewniej wcześniej lub później na disneyowską platformę jako jedyną formę dystrybucji i tak trafiłaby jakaś oryginalna produkcja pełnometrażowa, a i film o Obi-Wanie z całą pewnością przyciągnąłby rzesze fanów do nowej usługi, ale wydaje się dość nieprawdopodobne, aby to właśnie ten tytuł miał być pozbawiony możliwości zagoszczenia na srebrnym ekranie – w końcu nawet w obliczu koszmarnej klapy finansowej Hana Solo akurat spin-off poświęcony Kenobiemu wydaje się dość bezpieczną inwestycją.

O najlepszym sposobie dystrybucji filmu najlepiej rozmawiać, kiedy uzyska się pewność, że w ogóle dojdzie on do skutku, a na ten moment naprawdę można mieć wątpliwości, czy uda się to samodzielnej produkcji o Obi-Wanie. Lucasfilm nie chce w tej chwili komentować plotek na temat projektu, podobnie jak agent Stephena Daldry’ego, który miał być reżyserem filmu, a który, jak donoszą niektóre źródła, opuścił prace nad nim dobrych kilka miesięcy temu.

Na obecną chwilę pewne jest powstanie Epizodu IX w reżyserii J.J. Abramsa, cały czas trwać ma także rozwój trylogii Riana Johnsona i serii Benioffa Weissa – nie wiemy, co przyniesie przyszłość w kwestii produkcji spod szyldu A Star Wars Story. Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne oświadczenia wytwórni.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.