Saga Star Wars

[Plotka] Ewan McGregor ma powrócić jako Obi-Wan w IX Epizodzie sagi Star Wars!

Kenobi-Episode-IX

Jak donosi między innymi portal The Sun, powołując się na źródła zbliżone od planu filmowego IX Epizodu sagi Star Wars, Ewan McGregor powróci w roli Obi-Wana Kenobiego w ostatniej części sagi Skywalkerów. Informacja ta – jeśli się potwierdzi – oznacza jednocześnie, że oddali się szansa na spin-off z Kenobim w roli głównej, co wielu fanów może uznać za bardzo złe wieści.

The Sun cytuje następujące słowa informatora:

„Ewan w tajemnicy weźmie udział w zdjęciach do kolejnej części sagi Star Wars.

Disney wciąż rozważa samodzielny film o Obi-Wanie. Pojawiły się obawy o to, czy uda się odpowiednio przedstawić historię.”

Na razie nie wiemy o tej sprawie nic więcej, poza wspomnianymi powyżej przeciekami z planu. Tradycyjnie traktujcie owe rewelacje ze sporą dozą rezerwy, a my z pewnością będziemy Was informować, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek dodatkowe wieści.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.