Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard komentuje plotki na temat wstrzymania produkcji spin-offów

ron-howard-star-wars-spin-offs

Przy ogromnej ilości plotek, domysłów i doniesień z anonimowych źródeł odnoszących się do rzekomego wstrzymania prac nad przyszłymi spin-offami sagi Star Wars, w TMZ postanowiono poszukać informacji w trochę pewniejszych źródłach i tak o całą sytuację zapytany został reżyser drugiego filmu spod szyldu A Star Wars Story – Ron Howard.

Jak można się domyślić, filmowiec nie wie na ten temat za dużo, w końcu pracował przy jednym filmie i prawdopodobnie dalej w plany Lucasfilmu już go nie wprowadzano, jednak przyznał, że nie uważa, żeby rzeczywiście doszło do tak gwałtownych ruchów:

„Nie sądzę, żeby to było w pełni prawdziwe. Może takie były doniesienia, ale nie sądzę, żeby były prawdziwe. Wszystkich w Lucasfilmie Disneyu naprawdę mocno obchodzą fani. Wydaje mi się, że tam cały czas próbują odkrywać, czym to wszystko może być spowodowane. Jest to proces, a mi osobiście podoba się fakt, że podejmują ryzyko, żeby zobaczyć, jak ludzie zareagują.”

Po wcześniejszych plotkach o wstrzymaniu rozwoju projektów poświęconych postaciom Obi-Wana i Boby Fetta, Lucasfilm oznajmił, że cały czas trwają prace nad kilkoma niezapowiedzianymi filmami – nic jednak nie zostało skonkretyzowane, więc nie można stwierdzić, czy akurat te filmy będzie nam dane obejrzeć. Wobec tego pewnymi dla nas przyszłymi premierami są Epizod IX w reżyserii J.J. Abramsa, osobna trylogia Riana Johnsona i seria powstająca pod czujnym okiem twórców Gry o Tron.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.