Gry

Mapa przyszłej zawartości do „Star Wars: Battlefront II” już jest!

Battlefront II Roadmap Cover
Autor: Cinematic Captures

Po niekończących się przesunięciach i niecierpliwym oczekiwaniu fanów, w końcu dostaliśmy mapę przyszłej zawartości do Star Wars: Battlefront II. Nie stało się to w ciągu dnia, tak jak obiecywali twórcy z DICE, ale późnym wieczorem. Tak niewielkie opóźnienie można jednak wybaczyć, bo najważniejsze jest to, że mamy już w swoich rękach plany deweloperów na rozwój gry i wiemy, co nas czeka w nadchodzących miesiącach.

Do pewnego stopnia…

Roadmap Battlefront II

Jak dowiadujemy się z planszy udostępnionej na Twitterze przez managera ds. społeczności z DICE, w lipcu dostaniemy tryb myśliwców bohaterów, nowe pojazdy oraz kilka ogólnych usprawnień. W sierpniu zawita do nas pierwsza partia skórek dla klonów i możliwość zakupu emotek za kredyty lub kryształy. Jesienią doczekamy się Obi-Wana Kenobiego i Generała Grievousa, nowego trybu o wielkiej skali (prawdopodobnie tego, który opisywany był podczas targów E3), nowych skórek dla klonów/bohaterów oraz odświeżonego systemu oddziałów.

I tu pojawia się największe rozczarowanie związane z nowymi informacjami, ponieważ okazuje się, że wyczekiwana mapa z planetą Geonosis nie trafi do nas jesienią, ale dopiero zimą… Wtedy też udostępnieni zostaną Anakin Skywalker oraz Hrabia Dooku.

Warto przy okazji zaznaczyć, że nie jest to cała zawartość, jaka trafi do gry w tym roku, o czym informuje nas stosowny disclaimer u dołu. Wiele jeszcze może się zmienić, a dowodem na to ma być patch, który trafi do gry w przyszłym tygodniu, ale nie został zawarty na mapie.

Co myślicie o nadchodzącej zawartości i aktualizacjach? Jesteście zadowoleni z takiego planu rozwoju czy jednak liczycie na to, że coś się jeszcze zmieni? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.