Filmy

Zdjęcia do Epizodu IX w miejscu służącym za lokację z Epizodu IV i „Łotra 1”

FB_IMG_1530632476507

Jak donoszą najnowsze raporty, część zdjęć do IX Epizodu sagi Star Wars, które mają rozpocząć się już w tym miesiącu, odbędzie się w Cardington Airship Sheds, będącym również lokacją dla nagrań rebelianckiej bazy na Yavinie IV z Nowej Nadziei i Łotra 1.

Informację jako pierwszy przekazał serwis Star Wars News Net, powołując się na przecieki z wiarygodnego źródła.

Wszystkie dotychczasowe filmy tworzone pod szyldem Disneya nagrywane były przede wszystkim w brytyjskim studiu Pinewood. Choć najprawdopodobniej w tym samym kierunku pójdzie obraz reżyserii J.J. Abramsa, to wygląda na to, że twórcy odwiedzą również kilka oryginalnych planów zdjęciowych.

Pamiętajmy jednak, że chociaż wspomniana lokacja wykorzystywana była w przeszłości jako miejsce nagrań rebelianckiej bazy na Yavinie, to niekoniecznie oznacza to, że dane nam będzie zobaczyć świątynie Massassi w ostatniej części Nowej Trylogii. Cardington wcześniej służyło za miejsce nagrań scen dla wielu innych wysokobudżetowych filmów, takich jak Mroczny Rycerz, Incepcja czy Liga Sprawiedliwości.

Po wypłynięciu takiej informacji możemy spodziewać się, że już niedługo Lucasfilm oficjalnie ogłosi rozpoczęcie produkcji Epizodu IX, po czym najpewniej nastąpi także publikacja listy osób w nią zaangażowanych. Do kin film Abramsa trafi w grudniu przyszłego roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.