Filmy

Billy Dee Williams odwołuje wizyty na konwentach – kolejny dowód na rolę w Epizodzie IX?

BillyDeeWilliams

Jak dowiedzieliśmy się dziś za sprawą oficjalnych kanałów, Billy Dee Williams musiał zrezygnować z udziału w Saskatchewan Entertainment Expo, odbywającym się w dniach 15 i 16 września 2018. Jako przyczynę nieobecności aktora podano napięty grafik związany z nagraniami do filmu, w którym ma zagrać. Jest to prawdopodobnie najlepszy jak do tej pory dowód na to, że Lando Calrissian może powrócić w IX Epizodzie sagi Star Wars.

Williams regularnie odwiedzał szereg podobnych imprez od czasu, gdy Gwiezdne Wojny powróciły na srebrny ekran. Mamy do czynienia z pierwszym konwentem od tamtej pory, w którym Billy nie może wziąć udziału z powodu „napiętego grafiku”.

Warto zauważyć, że podobna sytuacja miała miejsce przed premierą Ostatniego Jedi, gdy Carrie Fisher musiała zrezygnować z udziału w kilku imprezach z uwagi na swoje zaangażowanie w zdjęcia do filmu Riana Johnsona. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że opisana powyżej sytuacja to symptom udziału Williamsa w nagraniach do obrazu reżyserii J.J. Abramsa.

Już wcześniej otrzymywaliśmy raporty o tym, że coś się dzieje w kwestii pojawienia się Lando w ostatniej części najnowszej trylogii. Wszystkie te informacje mogą świadczyć na korzyść naszych podejrzeń.

Oczywiście musimy poczekać aż przedstawione doniesienia zostaną potwierdzone przez Lucasfilm lub Disney. Do tego czasu podchodźcie do nich z dozą ostrożności.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.