Saga Star WarsWydarzenia

Plakat Lucasfilmu na Comic-Con łączy w sobie wszystkie trzy trylogie

wallup.net

Już niedługo rozpocznie się Comic-Con w San Diego, którego prawdopodobnie nie moglibyśmy uznać za kompletny, gdyby zabrakło na nim materiałów od Lucasfilmu. Więcej na pewno dotrze do nas, kiedy wydarzenie będzie już trwało, ale jak na razie mamy dla Was specjalnie przygotowany plakat, łączący trzy trylogie składające się na legendarną sagę Star Wars.

Grafikę przedstawiającą postaci z Prequeli, Oryginalnej Trylogii oraz Nowej Trylogii udostępnił twitterowy profil Star Wars Stuff:

san-diego-comic-con-star-wars-saga-lucasfilm-poster

Co ciekawe, plakat zdaje się czerpać nie tylko z każdej trylogii, ale i z każdego filmu sagi – na przykład Obi-Wan przedstawiony jest w wersji z Mrocznego Widma, Padmé z Ataku Klonów, a Anakin z Zemsty Sithów. Podobnie jest dalej – Luke z oryginalnego filmu, Leia z Epizodu V oraz Han z Powrotu Jedi.

San Diego Comic-Con rozpocznie się w czwartek 19 lipca.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.