Seriale

Nowa grafika ujawnia wygląd bohaterów serialu „Star Wars: Resistance”!

star-wars-resistance-tall

Otrzymaliśmy wczoraj pierwsze spojrzenie na bohaterów nadchodzącego serialu Star Wars: Resistance. Zdjęcie przedstawiające grafikę z głównymi bohaterami animowanej serii pokazane zostało podczas prezentacji na Disney France Partners Event 2018 (Rendez-Vous Des Partenaires 2018). W trakcie prezentacji przedstawiono slajd, na którym możemy zobaczyć głównych antagonistów (lewa strona) oraz bohaterów (prawa strona).

Star Wars Resistance heroes

Fotografia nie jest zbyt wyraźna, ale dzięki niej mamy szansę choć pobieżnie przyjrzeć się najważniejszym postaniom oraz stylowi graficznemu, jakim będzie charakteryzował się serial. Jak wiemy od czasu oficjalnego ogłoszenia, ma on bazować na stylu anime.

Bardzo ciekawy wydaje się odziany na czerwono antagonista. Pojawiają się już pierwsze głosy, iż może to być niejaki Kardynał, którego poznajemy się w książce Star Wars: Phasma autorstwa Delilah S. Dawson.

Na ten moment nie wiemy o Star Wars: Resistance zbyt wiele, poza tym, że jego produkcja trwa już w najlepsze, a poświęcony będzie on młodemu pilotowi, Kazudzie Xiono. Xiono zostaje zrekrutowany przez Ruch Oporu i wysłany na tajną misję, by szpiegować Najwyższy Porządek. Podczas swojej przygody będzie współpracował z wieloma bohaterami sagi Gwiezdnych Wojen, w tym z BB-8.

Wystąpią także Poe Dameron i Kapitan Phasma, którym głosów użyczą Oscar Isaac i Gwendoline Christie. Serial rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z Przebudzenia Mocy, a premiera zaplanowana jest tej jesieni na Disney Channel. Głównym twórcą jest Dave Filoni, doskonale znany fanom gwiezdnowojennych seriali.

Być może więcej na temat bohaterów i wątku fabularnego dowiemy się podczas imprezy San Diego Comic-Con, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Więcej o Star Wars: Resistance przeczytacie w naszym wcześniejszym newsie.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.