Filmy

Keri Russell z możliwą rolą w Epizodzie IX

keri-russell

Jak donosi Variety, w Epizodzie IX sagi Star Wars być może będziemy mogli zobaczyć Keri Russell – aktorkę, znaną między innymi z ról w FelicityMission: Impossible 3 czy Ewolucji planety małp.

Nie wiemy, w jaką postać wcielić miałaby się Russell, ale mowa jest o aktywnym udziale w scenach akcji, a to z kolei może prowadzić do skojarzenia z innymi doniesieniami odnoszącymi się do IX Epizodu, według których poszukiwana była odtwórczyni roli bohaterki o imieniu Mara. Czyżby rzeczywiście chodziło o znaną z Legend Marę Jade i właśnie w jej roli Keri Russell miałaby wystąpić w kolejnym epizodzie? Na razie to tylko domysły bazujące na plotkach, ale elementy układanki zaskakująco do siebie pasują.

Według Variety J.J. Abrams przesłuchał wiele aktorek i wybrał właśnie Russell, z którą, nawiasem mówiąc, pracował już przy wspomnianym wcześniej serialu Felicity. Reżyser ma też wybrać do różnych ról jeszcze dwóch aktorów przed rozpoczęciem zdjęć do filmu.

Potwierdzenie lub zaprzeczenie udziału Keri Russell oraz innych osób w nadchodzącym gwiezdnowojennym filmie dotrze do nas prawdopodobnie pod koniec tego miesiąca, czyli właśnie wraz z rozpoczęciem produkcji Epizodu IX, który do kin trafić ma w grudniu przyszłego roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.