Filmy

Billy Dee Williams ma wystąpić jako Lando Calrissian w Epizodzie IX

billy

Jak donosi The Hollywood Reporter, po licznych plotakch uzyskano ich potwierdzenie – w Epizodzie IX legendarnej sagi Star Wars będziemy mogli zobaczyć Lando Calrissiana, w którego wcieli się Billy Dee Williams.

Portal powołuje się na źródło, które potwierdza, że aktor, który sportretował postać Lando w Imperium Kontratakuje oraz Powrocie Jedi, powróci w filmie J.J. Abramsa i zwraca uwagę na wcześniejsze doniesienia, według których jego wizyty na najbliższych konwentach zostały odwołane, co także ma stanowić dowód na to, że grany przez niego bohater będzie miał swój udział w zwieńczającym nową trylogię rozdziale.

Oczywiście to cały czas nie jest oficjalne potwierdzenie, wbrew temu, co mogłyby sugerować wpisy na niektórych serwisach, choć warto zwrócić uwagę, że THR nie zajmuje się byle plotkami i nie żeruje na niepotwierdzonych informacjach – Billy Dee Williams zatem rzeczywiście może wystąpić w Epizodzie IX, ale jak na razie zalecamy traktować tę informację z pewnym dystansem.

Doniesienia na ten temat najpewniej znajdą oficjalne potwierdzenie lub zostaną zdementowane jeszcze w tym miesiącu – rozpoczyna się produkcja Epizodu IX, więc będziemy mogli oczekiwać oficjalnych informacji między innymi na temat obsady filmu.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.