Gwiezdne Wojny - Historie

James Mangold komentuje plotki dotyczące reżyserii filmu o Bobie Fettcie

BOBA-FETT_A-STAR-WARS_STORY_LUCASFILM_

Wygląda na to, że James Mangold póki co jednak nie wyreżyseruje spin-offu o najsłynniejszym łowcy nagród. Reżyser krótko skomentował plotki o jego rzekomym zaangażowaniu w prace nad filmem, odnosząc się przy tym do negatywnego wpisu użytkownika Twittera o nicku Blackbird.

IMG_20180711_200531

„Zobaczcie, co dostałem od samozwańczego „miłośnika życia”! Serio, Blackbird, wyluzuj. Tworzę film o wyścigach samochodowych z Christianem Balem i Mattem Damonen. Nie ma to nic wspólnego z Mandalorianami. Przestań czytać tyle plotek. (…)”

Nie powinniśmy zatem liczyć na to, że Mangold w najbliższej przyszłości zajmie się samodzielną produkcją o Bobie Fettcie.

Nie oznacza to jednak, że szansa na film jest całkiem przekreślona. Być może twórca celowo wspomniał wyłącznie o swoim najbliższym projekcie, bo nie może jeszcze publicznie zdradzać żadnych informacji. Możliwe jest też, że film o łowcy powstaje pod okiem kogoś zupełnie innego.

Jak zwykle czas pokaże, ile warte są nasze domysły.

Liczycie na to, że spin-off o Fettcie ujrzy kiedyś światło dzienne czy bardziej interesują Was inne postaci? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.