Gwiezdne Wojny - Historie

[Plotka] Nagrania do filmu o Obi-Wanie mogą rozpocząć się w Belfaście

Kenobi_Spin_off

Kolejne plotki odnoszące się do spin-offu o Obi-Wanie Kenobim ujrzały światło dzienne za sprawą gazety Belfast Telegraph. Jak donosi północnoirlandzki dziennik, w mieście tym mają w przyszłym roku ruszyć prace nad filmem o brodatym mistrzu Jedi.

Według informacji dostarczonych przez BT prace nad samodzielnym filmem mają rozpocząć się wiosną 2019 roku w The Paint House Studios, gdzie nagrywano m.in. seriale Gra o Tron i Krypton. Premiera ma być rzekomo zaplanowana na grudzień 2020 roku.

Doniesienia dziennika zawierają jednak kilka szczegółów, które każą zastanowić się nad tym, czy są godne zaufania. Gazeta pisze, że do Irlandii Północnej przyjechał nie kto inny, jak sam George Lucas, by przybić targu z szefostwem studia nagraniowego. Jak doskonale wiadomo, Lucasfilm nie należy już do niego od dobrych sześciu lat. W takim wypadku raczej powinniśmy spodziewać się, że sprawą zajmie się szefowa wytwórni, Kathleen Kennedy, lub ktoś władny podejmować podobne decyzje. Warto także mieć w pamięci, że produkcja o Kenobim wciąż nie została nawet oficjalnie zapowiedziana, więc wszystkie te doniesienia to plotki szyte grubymi nićmi.

Jeśli jednak przedstawione powyżej informacje są prawdziwe, to mogą wyjaśnić panikę o przyszłości samodzielnych filmów, która zaczęła się kilka tygodni temu, kiedy Collider poinformował, że produkcja wszystkich spin-offów została wstrzymana. Zostało to później zdementowane w raporcie ABC News, który twierdził, że Lucasfilm wciąż pracuje nad co najmniej kilkoma filmami poza Epizodem IX, trylogią Riana Johnsona i serią Davida Benioffa i D.B. Weissa. Możliwe, że produkcja przyszłych samodzielnych filmów została „wstrzymana”, ponieważ Lucasfilm przenosi swoją główną lokalizację produkcyjną z Londynu do Belfastu, co doprowadziło do zamieszania wśród londyńskich ekip, nie wiedzących, co się dzieje w kwestii filmów.

Do bólu będziemy powtarzać, że wszystkie opisane powyżej wieści opierają się wyłącznie na plotkach i domysłach, więc traktujcie je z odpowiednią dozą ostrożności. Na razie powinniśmy cierpliwie zaczekać, aż Lucasfilm oficjalnie zapowie film i zdradzi nieco więcej na jego temat… Lub po prostu zdementuje wszelkie spekulacje.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.