Książki i komiksy

Uroboros zdradza datę premiery „Star Wars: Ahsoki” oraz plany na kolejne miesiące!

Ahsoka-Cover-Uroboros

Wydawnictwo Uroboros zdradziło dziś swoje plany na kolejne miesiące, odnoszące się do książek z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Poznaliśmy datę publikacji zapowiedzianej już wcześniej Star Wars: Ahsoki oraz listę pozycji, które mają pojawić się do końca bieżącego roku. Okazuje się, że plany nieco zmieniły się względem wcześniejszych zapowiedzi, a spowodowane ma to być uwagami, jakie czytelnicy mieli do dotychczasowych gwiezdnowojennych tytułów – Star Wars: Phasmy i Star Wars: Ostatniego Jedi.

Jak dowiadujemy się z pierwszego wpisu opublikowanego na Facebooku, Ahsoka zagości na półkach księgarń 22 sierpnia 2018:

Z kolejnego wpisu, w którym wydawnictwo odniosło się do uwag czytelników, dowiedzieliśmy się, jakie publikacje zaplanowano na resztę roku:

  • Star Wars. Thrawn. Dziedzic Imperium w tłumaczeniu Marcina Mortki ukaże się we wrześniu;
  • w październiku powinno pojawić się Star Wars. Nowa nadzieja;
  • w listopadzie wydany zostanie Star Wars. Ostatni strzał. Opowieść o Hanie i Lando.

Do druku trafi zdecydowanie mniej książek, niż mogliśmy spodziewać się na początku tego roku, ale Uroboros tłumaczy to chęcią dołożenia większych starań do jakości ich wydania.

Biorąc pod uwagę wpadkę związaną z Phasmą i dość umiarkowaną jakość tłumaczenia adaptacji Ostatniego Jedi, taka decyzja wydaje się być właściwa.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.