Gry

Zobaczcie brodę Obi-Wana ze „Star Wars: Battlefront II”

Battlefront_II_Kenobi_Beard

Od wielu tygodni nie jest już tajemnicą, że wraz z kolejnym sezonem dodatków do Star Wars: Battlefront II, które ukażą się jeszcze w tym roku, do gry trafią bohaterowie ery Wojen Klonów: Generał Grievous, Hrabia Dooku, Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi. Dzięki stronie internetowej firmy zajmującej się tworzeniem włosów na potrzebę gwiezdnowojennego tytułu – Airship Images – możemy przyjrzeć się fryzurom postaci znajdujących się w grze lub dopiero mających do niej trafić – w tym brodzie, najprawdopodobniej należącej do ostatniego z wymienionych, czyli Obi-Wana.

SWBFII_AirshipImages_20

Grafika nie jest podpisana, więc nie możemy mieć stuprocentowej pewności, że jest to bujny zarost legendarnego mistrza Jedi, jednak po porównaniu jej ze zdjęciami Ewana McGregora z Ataku Klonów i Zemsty Sithów, podobieństwo wydaje się wręcz uderzające:

Obi-Wan-a-star-wars-story

To jeszcze nie koniec ciekawostek, jakie ujawnia nam strona firmy. Pośród grafik z włosami obecny jest model, który mocno przypomina fryzurę Generała Huxa. Czy oznacza to, że DICE ma w planie dodanie do gry również tego antagonisty? Oceńcie sami:

SWBFII_AirshipImages_19

Więcej interesujących zdjęć z modelami znajdziecie pod adresem Airship Images.

Musimy uzbroić się w cierpliwość i niebawem zapewne przekonamy się, co czeka nas w kolejnych aktualizacjach do Star Wars: Battlefront II. Miejmy nadzieję, że nadchodząca zawartość spełni oczekiwania graczy.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.