Seriale

Serial „Wojny Klonów” powróci z nowymi odcinkami! Mamy trailer i plakat

Clone_Wars_10year_SDCC

Podczas trwającego właśnie San Diego Comic-Con obchodzono 10-lecie powstania serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. W trakcie imprezy stało się coś, o co fani prosili od kilku lat, ale jednocześnie nikt się tego nie spodziewał – zapowiedziano, że Star Wars: The Clone Wars powróci z dwunastoma zupełnie nowymi odcinkami! Powyższe wieści oznaczają, że po wielu prośbach ze strony społeczności serial ostatecznie doczeka się prawidłowego zamknięcia, którego nie miał szansy dostać, gdy Disney przejął Lucasfilm.

Opublikowano także oficjalny trailer oraz plakat kolejnych epizodów animowanej serii. Możecie je obejrzeć poniżej:

Plakat:

SDCC18-TCW-poster

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony StarWars.com, finalne odcinki zadebiutują na powstającej platformie streamingowej Disneya, a stworzy je ekipa pod wodzą legendarnego Dave’a Filoniego. Nie znamy jeszcze daty ich premiery.

Cieszycie się z powrotu ukochanej serii, a wraz z nią Anakina, Obi-Wana, Ahsoki i Rexa? Bo my bez owijania w bawełnę mówimy… TAK!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.