Filmy

Greg Grunberg sugeruje powrót Snapa Wexleya w Epizodzie IX

greg-grunberg-snap-wexley-star-wars-the-force-awakens

Bardzo możliwe, że w Epizodzie IX sagi Star Wars będziemy mogli zobaczyć jeszcze jedną znajomą twarz. Greg Grunberg zasugerował, że postać, w którą wcielał się w Przebudzeniu Mocy, czyli pilot Ruchu Oporu Snap Wexley, może powrócić w ostatnim rozdziale nowej trylogii.

W ostatnim wywiadzie dla Yahoo! Entertainmentkiedy został zapytany, czy będzie miał jakiś udział w Epizodzie IX, udzielił takiej odpowiedzi:

„Wiesz co, lepiej żeby tak było, bo inaczej żona zabije mnie za zapuszczanie brody. Nie mogę powiedzieć niczego oficjalnie, ale, tak, to zaczyna swędzieć, a ja to znoszę, żeby się tam wybrać i to zrobić.”

Oczywiście technicznie rzecz ujmując, aktor nie powiedział nic poza tym, że nie może niczego powiedzieć, a brodę zapuszcza w konkretnym celu. Warto jednak zwrócić uwagę, że ta zagmatwana wypowiedź stanowi bezpośrednią odpowiedź na pytanie o kolejny film w uniwersum Gwiezdnych Wojen, wobec czego możemy prawie na pewno stwierdzić, że Greg Grunberg wie, że ma w nim wystąpić.

Potwierdzenia możemy spodziewać się już niedługo – w tym miesiącu rozpoczną się zdjęcia do Epizodu IX, więc najpewniej w ciągu najbliższych miesięcy poznamy przynajmniej część obsady filmu w reżyserii J.J. Abramsa, który do kin trafić ma w grudniu przyszłego roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.