Książki i komiksy

Powstaną książki o Obi-Wanie i Qui-Gon Jinnie oraz Padmé Amidali!

Master_ Queens_Shadow

[AKTUALIZACJA] Poznaliśmy daty premiery obu opisywanych książek. Jest to 16 kwietnia 2019 dla Master and Apprentice i 5 marca 2019 dla Queen’s Shadow.

Prequelowa ofensywa Disneya i Lucasfilmu trwa w najlepsze! Po przedwczorajszej zapowiedzi kontynuacji serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, w nocy z piątku na sobotę dowiedzieliśmy się, iż równolegle powstają dwie nowe książki, z których jedna opowie o przygodach duetu Obi-Wana Kenobiego i Qui-Gon Jinna, zaś druga przybliży nam historię Padmé Amidali.

Pierwsza ze wspomnianych powieści nosi tytuł STAR WARS: Master and Apprentice, zaś jej autorką jest Claudia Gray (mająca na swoim koncie m.in. Star Wars: Utracone Gwiazdy i Więzy Krwi). Fabuła zawarta w najnowszej książce opowie o przygodach Kenobiego i Jinna, przy czym osadzona zostanie w czasach poprzedzających Prequelową Trylogię, które są obecnie najmniej eksploatowanym okresem nowego kanonu Gwiezdnych Wojen.

Druga z zapowiedzianych pozycji to STAR WARS: Queen’s Shadow autorstwa E.K. Johnston (napisała także Star Wars: Ahsokę). Prawdopodobnie umiejscowiona zostanie pomiędzy wydarzeniami z Mrocznego Widma a tymi z Ataku Klonów. Jak twierdzi autorka, jest to „historia przemiany Padmé z królowej Naboo w senator Republiki Galaktycznej”.

Queen's Shadow

Nie zdradzono daty premiery żadnego z zapowiedzianych tytułów, ale jeśli coś się w tej kwestii zmieni, z pewnością będziemy Was informować.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.