Gwiezdne Wojny - HistorieSaga Star WarsWydarzenia

Darth Maul od Hot Toys, nowości od Hasbro i ich plany na kolejne gwiezdnowojenne produkty

star-wars-darth-maul-sixth-scale-figure-hot-toys-feature

Uczestnicy tegorocznego SDCC mieli okazję przyjrzeć się nowym figurkom od Hasbro, a kilka dni później jeden z pracowników firmy wyjawił w wywiadzie z serwisem Star Wars News Net plany na kolejne gwiezdnowojenne produkty. W tym samym czasie Hot Toys zaoferowało też pierwsze spojrzenie na ich figurkę Dartha Maula.

Zaczniemy od końca, czyli od Maula od Hot Toys. Figurkę starannie odwzorowującą Sitha z Mrocznego Widma – w zależności od wybranego wariantu także razem ze ścigaczem oraz hologramem jego Mistrza – już można zamówić w przedsprzedaży. Poniżej znajdziecie dwie grafiki przedstawiające produkt:

Na nowości od Hasbro mamy możliwość spojrzeć dzięki SWNN oraz za sprawą oficjalnych grafik udostępnionych przez firmę zajmującą się produkcją zabawek – znalazły się wśród nich między innymi figurki postaci takich jak Kapitan Phasma, Moloch z Hana Solo, Enfys Nest, Leia z Hoth i całe rzesze szturmowców oraz wyższych stopniem żołnierzy Imperium. Nowe produkty wystawione na SDCC możecie zobaczyć poniżej:

Portal SWNN przeprowadził też wywiad ze Steve’em Evansem i Joe NinivaggimHasbro, w którym panowie podzielili się planami firmy dotyczącymi produktów związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Zawierają one między innymi figurki postaci z mającego doczekać się kontynuacji serialu Wojny Klonów takie jak Cad Bane czy Asajj Ventrees, Choppera i Ezrę z innego serialu animowanego – Rebeliantów – zupełnie nowych postaci z nadchodzącego Resistance, a także figurki przedstawiające dobrze znane postaci prosto z głównych filmów sagi Star Wars – Luke’a Skywalkera w wersji z końcówki Ostatniego Jedi, ze scen walki z Kylo Renem na Crait, Generała Grievousa czy… Jar Jara Binksa. Cały wywiad z pracownikami Hasbro jest dostępny do odsłuchu:


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.